Madona Ylli
Madona Ylli

🙃☺☺

Il y a 7 heures
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Shume e bukur kjo Kenga sul seksese mozzik

Il y a 13 heures
Joanna
Joanna

Wir wollen in dein Video

Il y a jour
miko foin
miko foin

Thurata ma e mir per hanen 🥰🥰🥰☝🏻🎈

Il y a jour
Feki Fejzo
Feki Fejzo

Shum emocion....vetem nje prind e ndjen me tvertet kte keng...

Il y a jour
Faton Berisha
Faton Berisha

🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Il y a 2 jours
Afrim Myftari
Afrim Myftari

Mozzik 🔥💪 legjenda 🤞🔥🙏

Il y a 2 jours
dutoiu hour
dutoiu hour

Shum vshtir mos me pas evladin ngat 😭😢 Zot bekoji femijet tane dhe ruaji nga cdo e keqe🤍

Il y a 3 jours
Matilde Mara
Matilde Mara

Kjo eshte kenga me e bukur e Mozik🌹

Il y a 3 jours
miko foin
miko foin

Wooow

Il y a jour
Benedeta Bene
Benedeta Bene

♥️😘

Il y a 3 jours
Arifos ,ABMC
Arifos ,ABMC

MOZZIK ft 2Pac

Il y a 4 jours
Amra Ferati
Amra Ferati

Faavvvv songgg🥺😍😍

Il y a 4 jours
AdlerKartell
AdlerKartell

🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Il y a 4 jours
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela

I kam degju te gjitha kengt ama kjo me plq me shm🙈❤Vdes per ket keng❤🙈#veqnjo🙈❤

Il y a 4 jours
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

ment ku po lun me bel, bel, bel, bel, bel oh pom prek bash ntel, ntel, ntel, ntel, ntel"...

Il y a 13 heures
Enzo Fxx
Enzo Fxx

Fuck that Bitch ass

Il y a 4 jours
M Dubovci
M Dubovci

Tekst i menqur shume shumme e knqun

Il y a 4 jours
Nuha ardiana
Nuha ardiana

🧸♥️🥺😭

Il y a 4 jours
yroohj gouy
yroohj gouy

Wooow

Il y a 18 heures
MegaKR2012
MegaKR2012

frmemory.info/video/tbGVaIWem8y0fMg/vid-o.html video mit german lyrics

Il y a 4 jours
dutoiu hour
dutoiu hour

Gänsehaut

Il y a 3 jours
AFRIM ##
AFRIM ##

E kalli bir 💥💥

Il y a 4 jours
RAKIP BIBA
RAKIP BIBA

Sari mos u nervozo Une e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurre nuk t'lo Sari mos u nervozo-o-o-o-o Une e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurre nuk t'lo-o-o-o-o Sari mos u nervozo-o-o-o-o Une e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurre nuk t'lo-o-o-o-o Amo, pse je ba me nerva? Prit se erdha Ti e di që vetëm për ty më rref zemra Jom i pir, por e di se cfarë po flas ??? jon krijuar ti boj pas Bife, që shumë vite s'kom pas si ty E qikjo ndjenjë s'po du mu kry Gocë Tironse (yeah), moj gocë magjike (yeah) A ma fal se s'muna me t'pas mike Je ka m'cmend, cmend, cmend, cmend, cmend Mi ke marrë krejt mendt, mendt, mendt, mendt, mendt Kur po lun me bel, bel, bel, bel, bel Oh po m'prek tash n'tel, n'tel, n'tel, n'tel, n'tel Oh le t'del ku t'del, t'del, t'del, t'del, t'del Parajsë e bane kyt ferr, ferr, ferr, ferr, ferr Prej meje s'ke kurrë sherr, sherr, sherr, sherr, sherr Për kët' arsye vetëm qetësohu Shawty mos u nervozo Unë e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurrë nuk t'lo Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o (Mos u bo nervoz) Yah, n'sa shume femra kam kaluar Vetëm ti, jam rehatuar Pllumi im ti je e bekuar E vetëm për mua, je e dërguar Ca po bon-bon-bon-bon-bon Hajt po t'pres n'ballkon-kon-kon-kon-kon Hajde puthe shpirtin ton-ton-ton-ton-ton Kurrë s'do jesh pishmon-mon-mon-mon-mon-mon Unë e di qe ty t'shqetëson-son-son-son-son-son Mos jam me tjetër kon-kon-kon-kon-kon E di e kam keq profesion-sion-sion-sion-sion-sion Po ti po m'plotëson-son-son-son-son-son E vetmja drogë që m'zon-m'zon-m'zon-m'zon-m'zon Edhe nuk ëm bon dom-dom-dom-dom-dom Ishe ti, je ti, do ngelesh ti gjithë jetën Shawty mos u nervozo Unë e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurrë nuk t'lo Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o love

Il y a 5 jours
R. H. C. P
R. H. C. P

LOVE FROM KROACIA 🇭🇷🇦🇱

Il y a 5 jours
Hadria Ugo
Hadria Ugo

These are great, good vid, I've subbed! I got a perfect chanel 19 bag and i want recommend this trusted seller to get the high quality reps 👉👉👉👉 ****#checkthebestdesignerbags****

Il y a 5 jours
Aiman Gaming
Aiman Gaming

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🥰🥰🥰🥰💪🥺🥺🥺

Il y a 5 jours
afutla qian
afutla qian

❤️❤️❤️

Il y a 3 jours
senni bgon
senni bgon

Loredana king lori album : Hana Mozzik : hana

Il y a 5 jours
xoobo vola
xoobo vola

Gänsehaut

Il y a 3 jours
Ina Ina
Ina Ina

O zot i madh 😭

Il y a 5 jours
vliduu zeeb
vliduu zeeb

Mit Herz gesungen. Das kann die rabenmutter schon lang nicht mehr.

Il y a 4 jours
Arta Merseli
Arta Merseli

Oh yah Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher kaniher, kaniher kaniher, yah [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq [Verse 1] Kaniher cona mirë shyqyr Kaniher s'flej deri n'syfyr Kaniher i pengoj njerzt Vec kaniher po m'pengojnë mu shumë njerz Kaniher shumë happy, kaniher n'depresion Kaniher po m'kesh syri, kaniher po m'loton Kaniher po thom: "S'di as vet ca kom" Kaniher e di ca kom po as vetja s'po m'kupton Kaniher lëndona (chah), flena e dëshprona Kaniher, shumë urtona , vetëm njeher nervozona Kaniher n'natyrë, kaniher Xanax Kaniher shumë poshtë, kaniher shumë nalt Kaniher ujë, kaniher alkool Kaniher me kufi, kaniher s'ka boll, veq boll [Pre-Chorus] Unë jom rrugës me shofer, uh la la Për krejt t'mirat thom "Alhamdulillah" Djelli nxen për krejt njësoj, uh la la Kaniher na rrzon jeta na con po valla [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq [Verse 2] E blejta Rolex-in po s'mujta kurrë kohën E kom shëndetin prapë po ankohem Blejta dhomën po s'mujta gjumin Se kjo jetë o' qysh t'ia bosh ti brumin Ushqim të shtrenjtë po nesër prapë untohna Sot s'kam as nje cent, nesër bej miljona Sot jam i dobët, nesër forcona Life is good, po t'betona G-Class 63, S-Coupe 63 Po asnjona s'po me kallxojnë ku po m'cojnë Këto rrugë kaniher po m'rrezikojnë E kaniher vec mendt që s'po m'lojnë Kom vila, shpia e flej n'hotele E kaniher fle edhe nëpër kerre Kaniher punët ecin shumë mirë Kaniher po vijnë vec vet' sherret Muj me ble diplomën e shkollës amo kurrë jo dijen (muj) Muj me ble një lis (muj) ama kurrë jo hijen (s'muj) Këto patika Gucci nuk hecin vet' Gjamperi 2 mijë Euro po s'po m'mban nxehtë A m'kupton? Këto sene i menoj Kaniher, kaniher, kaniher [Pre-Chorus] Unë jom rrugës me shofer, uh la la Për krejt t'mirat thom "Alhamdulillah" Djelli nxen për krejt njësoj, uh la la Kaniher na rrzon jeta na con po valla [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq

Il y a 5 jours
Al papa
Al papa

Kam kajt vallah 🥺

Il y a 5 jours
Al papa
Al papa

@mixio hili Was bedeutet das ich verstehe das nicht

Il y a jour
mixio hili
mixio hili

Gänsehaut

Il y a 2 jours
Nika's Game
Nika's Game

allbum mat mir kur skum ngu king 1

Il y a 5 jours
Nika's Game
Nika's Game

shum e fort bro king je 1

Il y a 5 jours
Mila Yahiaoui
Mila Yahiaoui

Mashaallah die bisherigen Übersetzungen klingen sehr süß ich hoffe das Hana das jeden Tag hören darf in sha Allah damit sie sich immer an dich errinert wenn du nicht da bist !

Il y a 6 jours
senni bgon
senni bgon

Hana dein Papa hat ein sehr emotionales lied FÜR DICH geschrieben !!!

Il y a 5 jours
vesa elezi
vesa elezi

shum e bukur kenga i mungon vec klipi

Il y a 6 jours
TrapArmy Korabi
TrapArmy Korabi

kin mach weiter so

Il y a 6 jours
Melia Meta
Melia Meta

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💎💎💎💎

Il y a 6 jours
Melia Meta
Melia Meta

Mozzik ist der beste ❤❤❤💎💎💎💎

Il y a 6 jours
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela

Omg super❤❤🔥🔥

Il y a 6 jours
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela

O zott cfr artisti❤Mozzik the best👑🔥❤

Il y a 6 jours
Joanna
Joanna

E kalli Diten E KurbanBajramit

Il y a jour
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela

hit hit hit🔥🔥🔥

Il y a 6 jours
Valbone Spahiu
Valbone Spahiu

BRAVO

Il y a 6 jours
laskin riubn
laskin riubn

Shum vshtir mos me pas evladin ngat 😭😢 Zot bekoji femijet tane dhe ruaji nga cdo e keqe🤍

Il y a 6 jours
Lagreco T
Lagreco T

🥺♥️

Il y a 6 jours
selmi Haliti
selmi Haliti

❤️👌🏾💪🏾🔥🔥🔥

Il y a 6 jours
Sadi Bici
Sadi Bici

Super bro ke super karakter ...i see you upp broo😉🙃

Il y a 6 jours
bofooit gojo
bofooit gojo

Kaniher foli me Dreq, phää njeri Album is on Fier Habibi 🔥❤️

Il y a 4 jours
Erdeniza Pervetica
Erdeniza Pervetica

🙌🙌🙌

Il y a 6 jours
A Sh
A Sh

Toller Text Mozzi du bist der King 👍 LORI LEFT THE CHAT 😂

Il y a 6 jours
Ajsel Alimi Ajsel Alimi
Ajsel Alimi Ajsel Alimi

🥰😍

Il y a 6 jours
neti ze
neti ze

Fuck , hab es nicht erwartet das es so ein Track wird .. man er tut mir so leid ...

Il y a 6 jours
Loa Lèo
Loa Lèo

Woooow ca kange ,ca emocionesh 🥰

Il y a 6 jours
laskin riubn
laskin riubn

Richtig nice

Il y a 6 jours
David Pjetri
David Pjetri

Original zikki, king

Il y a 7 jours
Bujamin Imeri
Bujamin Imeri

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🏻👐🏻👐🏻❤️❤️❤️

Il y a 7 jours
CISCO POLO
CISCO POLO

👑 MOZZIK 👑 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Il y a 7 jours
CISCO POLO
CISCO POLO

👑 MOZZIK👑 ,🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Il y a 7 jours
CISCO POLO
CISCO POLO

👑 MOZZIK 👑 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Il y a 7 jours
vlera hajrullai
vlera hajrullai

Mozzik: Okej dalim , ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa me afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kun kerkun Ooo ska kerkun kun kun kun kun kerkun E ska ker kun kun kun kun kun kerkun. Jam lazdru shume her un e di E tani ne intervist, e ti si ne polici E ti me pyteshe kush o kjo Une: "jo valla sdi" Ama besom qito tripa Kalon cdo i ri ??????????? Kur tdjeg ty djelli Une bona vaj ulliri Vec ti ma din truni E shpirtin mas miri Nese ste kam un ty ?????????????????? Tbej nervoz me kast Vec me tni tu msha Mos na nin edhe kojshit Se jena tu u perla ??????????????????? Me tpershku fjal nuk gjej e skam Se ti ska, jam mundu me gjet po ska E s'dyshoj un nty kurr ma Une vi me tmarr Vec kallxom ti ne sa sa sa KIda: Okej dalim, ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk e ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun O ska kerkun kun kun kun kun kerkun E ska kerkun kun kun kun kun kerkun Kaniher besoj shume Kaniher sbesoj hic Po sja vlen per naj bi**h Me mu mos e prish Sbej tatu une tmaj nen mish Sa mke mu une tkam 5 fish Kaniher kur po te nxo Kush eshte kjo e ajo E kur po ma kthen "Valla nuk pe njoh " Une ta fali vec mos ma merr per dobsi Se tani bona keq e ta imshoj vi ooooo Sakrific per dashni ja vlen Me fal kaniher ja vlen Vec me tepru sja vlen Se tani ma nuk em gjen Qyteti shum i madh e ti dole Zemren tem ma more E gezove, e idhnove Po ska lidhje vec dalim pa fore Okej dalim , ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kerkun

Il y a 7 jours
Miranda Mira
Miranda Mira

Wooow

Il y a 7 jours
Badalli Nuhi Nuhi
Badalli Nuhi Nuhi

Bosssi mahalles

Il y a 7 jours
Dashmira Kocaj
Dashmira Kocaj

Shume e bukur kjo Kenga sul seksese mozzik

Il y a 7 jours
daklan77
daklan77

Majsahshaugadsgcuagdag aw dbudau gdg wwaugduw auggagduauGdgdA AG AwUAGdAzGZdgaGAgdgdgdgdgdgdgGDAIUZDGSF uzuSZG GgZ UFGduzGD G UGuzggg UZZG G UG u UZ GCDGU Y GSgUGSGC g I u uiz gzg gg gu8u8eiru8t3z94657udhgfuezu uezu egzguf dh uih iu he uhh iuehgufh dh sfuffhg si hefgidh sihg sdhlifuh fdsligh sdif dsiughdsiughdsphgudsgh u ihiu hfsf guhfdsiu hgiu hdiugh dii uhgush sfhgus hgsgsiuhs pu u ggpis hug hfu fhgsughsdiaävaare äpUUSDJ ewhwuah ds gfv zarWQHSA IAB W BAuauah hru hr ihaidai riaha hria h aoiuahugalA H AHHSH RHUFHRJDH UIS HRJK DSUEH UIFHASDKFZ UHEFEHUHUEFUEUUESFajghub hhrklarhahj al rh

Il y a 7 jours
Benqe Aziri
Benqe Aziri

Mozz baba ❤️❤️

Il y a 7 jours
Thaqi Aryng
Thaqi Aryng

hajde

Il y a 7 jours
soinhu foitu
soinhu foitu

Kaniher foli me Dreq, phää njeri Album is on Fier Habibi 🔥❤️

Il y a 4 jours
flavacharts de
flavacharts de

Visit flavacharts.de Best choice for U GermanRap**House/Dance**International

Il y a 7 jours